HALLINTO

Julia Uoti

Julia Uoti
Hallituksen puheenjohtaja

+358 40 8380362

julia.uoti@muurla.com

Kasper Uoti

Kasper Uoti
Toimitusjohtaja

+358 408380364

kasper.uoti@muurla.com

Anne-Maria Laakso-Uoti

Anne-Maria Laakso-Uoti
Hallinto ja markkinointi

+358 400 662477

anne.laakso@muurla.com

Pirjo Kyllönen

Pirjo Kyllönen
Taloushallinto

+358 40 3508050

pirjo.kyllonen@muurla.com

Piipe

Piipe
Toimistokoira

VIENTI

Jussi Uoti

Jussi Uoti
Vientipäällikkö

jussi.uoti@muurla.com

+358 50 053 3400

Hanne Heino

Hanne Heino
Toimisto- ja vientipäällikkö

hanne.heino@muurla.com

+358 40 450 5056


 

 

SUUNNITTELU JA TUOTEKEHITYS

Jonna Närhi

Jonna Närhi
Suunnittelu

+358 44 404 0892

jonna.narhi@muurla.com

Kata Nowak-Kiminki

Kata Nowak-Kiminki
Assistant Manger; Export & Design

+358 4577331236

kata.nowak@muurla.com

KOTIMAANMYYNTI

Heidi Marjamaa

Heidi Marjamaa
Myymäläpäällikkö/kotimaan myyntiassistentti

heidi.marjamaa@muurla.com

+358 447 280 215

Jussi Mäkinen

Jussi Mäkinen
Myyntipäällikkö

+358 44 7280225

jussi.makinen@muurla.com

Niko Kallioniemi

Niko Kallioniemi
Myyntiassistentti

+358400478133

niko.kallioniemi@muurla.com

VARASTO

Juha Ruusunen

Juha Ruusunen
Varastopäällikkö

juha.ruusunen@muurla.com

+358 400 887248

Miten sen teemme?

Muurlan lasitehdas perustettiin vuonna 1974.

Miten sen teemme?